Acidofilné mlieko ČIERNA RÍBEZĽA (330 g)

Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 1,08
Produkt si práve prezerajú 3 ľudia
Acidofilné mlieko ČIERNA RÍBEZĽA (330 g)
Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 1,08

Acidofilné mlieko je celkom iný nápoj ako klasické čerstvé mlieko – líši sa nielen vôňou a chuťou, ale aj štruktúrou a konzistenciou – je husté, krémové a sýte. Pokračovať

Objem:
Cena s DPH
1.50 €
Cena bez DPH
1.36 €
Informovať sa v obchode
Overenie dostupnosti dopravy

Názov acidofilné mlieko je originálne odvodený od pomenovania baktérie, vďaka ktorej sa čerstvé mlieko zmení na acidofilné – Lactobacillus acidophilus. Táto prospešná baktéria sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a okrem acidofilného mlieka ju nájdeme v ďalších fermentovaných produktoch ako v jogurte, rôznych kefíroch, v pochúťkovej smotane, či v kvalitnej slovenskej žinčici. Lactobacillus acidophilus mení prostredie, ktoré sa stáva, nevhodným pre škodlivé baktérie.

Okrem toho má mnoho pozitívnych vlastností, ktoré z neho robia vylepšenú formu mliečneho nápoja.

Lactobacillus acidophilus premieňa laktózu na jednoduché cukry. Vďaka tomu je acidofilné mlieko vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu. Konzumácia acidofilného mlieka pomôže aj tým, ktorí po vypití klasického mlieka trpia žalúdočnými či tráviacimi ťažkosťami. Acidofilné mlieko obsahuje menej tuku, je plné vitamínov, minerálov a živej kultúry laktobacilov.

ZLOŽENIE: plnotučné mlieko (obsah tuku minimálne 3,5 %), ochucujúca zložka 16 % (65,8 % ríbezle, trstinový cukor),  jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:

Energia: 353 kj/84 kcal

Tuky: 3,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,3 g

Sacharidy: 10 g z toho cukry 10 g

Bielkoviny: 2,9 g

Soľ: 0,08 g

SKLADOVANIE: pri teplote 4-8 °C (pred použitím odporúčame pretrepať)

DOBA SPOTREBY: 28 dní podľa dátumu uvedeného na obale (po otvorení spotrebovať do 24 hodín)

VÝROBCA: Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch, Levická 886, 952 01 Vráble

KRAJINA PÔVODU: Slovensko

Vo výrobku sa môže tvoriť srvátka, je to znakom prírodného jogurtového smoothie bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.


Hodnotenie produktov
Antalikova 9 Júl 2020

Ribezlove acidko miluje moj syn. Po case som si ho oblubila aj ja. Je fantasticke.

Napíšte tiež svoj názor
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Róbert Mruk 14 December 2021

Dobrý deň, objavil som Vaše produkty počas mojich ciest v okolí Nitry a pár krát som zo zvedavosti nakúpil v automate vo Vrábloch - výjazd na Levice. Ochutnal som zatiaľ 3 rôzne druhy (ktoré veľmi chutili) a dnes som otvoril "Moruša a Liči" s dátumom spotreby 28.12.2021 a 330g balenie doslova jemne vybuchlo a vychádzal z neho svetlý dym. Celkovo mám pocit, akoby v ňom nastala nejaká reakcia prezretia alebo kysnutia. Samotný nápoj bol po ochutnaní skoro jemne bublinkový.... mám pocit, že asi nebude vhodný na konzumáciu.... Ako je to v tých automatoch? Nie je možné, že počas teplých dní alebo ak na ne svieti slnko sa môže produkt pokaziť?

AHA FARMA 14 December 2021

Dobrý deň,

preverili sme Váš podnet, teploty v automatoch sú v poriadku, všetky sú nastavené na 4-6°C. Danú šaržu však dávame na analýzu. Keď budete prechádzať cez Vráble ozvite sa nám prosím na tel. číslo 0917 660 999, produkt Vám vymeníme. S pozdravom Blašková, Aha farma

Vysoká kvalita
produktov
Regionálny
pestovateľ
Doprava
priamo domov
Bezpečný nákup
SSL certifikát