Acidofilné mlieka VANILKA (330 g)

Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 0,16
Produkt si práve prezerá 31 ľudí
Acidofilné mlieka VANILKA (330 g)
Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 0,16

Acidofilné mlieko je celkom iný nápoj ako klasické čerstvé mlieko – líši sa nielen vôňou a chuťou, ale aj štruktúrou a konzistenciou – je husté, krémové a sýte. Pokračovať

Objem:
Cena s DPH
1.50 €
Cena bez DPH
1.36 €
Informovať sa v obchode
Overenie dostupnosti dopravy

Názov acidofilné mlieko je originálne odvodený od pomenovania baktérie, vďaka ktorej sa čerstvé mlieko zmení na acidofilné – Lactobacillus acidophilus. Táto prospešná baktéria sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a okrem acidofilného mlieka ju nájdeme v ďalších fermentovaných produktoch ako v jogurte, rôznych kefíroch, v pochúťkovej smotane, či v kvalitnej slovenskej žinčici. Lactobacillus acidophilus mení prostredie, ktoré sa stáva, nevhodným pre škodlivé baktérie.

Okrem toho má mnoho pozitívnych vlastností, ktoré z neho robia vylepšenú formu mliečneho nápoja.

Lactobacillus acidophilus premieňa laktózu na jednoduché cukry. Vďaka tomu je acidofilné mlieko vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na laktózu. Konzumácia acidofilného mlieka pomôže aj tým, ktorí po vypití klasického mlieka trpia žalúdočnými či tráviacimi ťažkosťami. Acidofilné mlieko obsahuje menej tuku, je plné vitamínov, minerálov a živej kultúry laktobacilov.

ZLOŽENIE: plnotučné mlieko (obsah tuku najmenej 3,7 %), ochucujúca zložka 8,5 % (trstinový cukor, 8,6 % pyré hruška, 4,3 % pyré žltý citrón, 1,2 % vanilkový extrakt, 0,4 % mletá vanilka Madagaskar Bourbon), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp.

VÝŽIVOÉ ÚDAJE NA 100 g:

Energia: 405 kJ/96 kcal

Tuky: 3,7 g z toho nasýtené mastné kyseliny 2,5 g

Sacharidy: 13 g z toho cukry 13 g

Bielkoviny: 3 g

Soľ: 0,09 g

SKLADOVANIE: pri teplote 4-8 °C (pred použitím odporúčame pretrepať)

DOBA SPOTREBY: 28 dní podľa dátumu uvedeného na obale (po otvorení spotrebovať do 24 hodín)

VÝROBCA: Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch, Levická 886, 952 01 Vráble

KRAJINA PÔVODU: Slovensko

Vo výrobku sa môže tvoriť srvátka, je to znakom prírodného jogurtového smoothie bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.


Hodnotenie produktov
ella 1 Júl 2020

Vanilkové acidko patrí medzi moje top produkty u vás. :) :) :) Milujem tú chuť jemnú chuť vanilky. Najradšej si ho doprajem na raňajky. Mňam. :)

Napíšte tiež svoj názor
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Vysoká kvalita
produktov
Regionálny
pestovateľ
Doprava
priamo domov
Bezpečný nákup
SSL certifikát