ZAHVIEZDILI SME

ZAHVIEZDILI SME

Na GREAT TASTE 2021 v Londýne ocenili tri naše mliečne výrobky – ako ich zhodnotila samotná porota?

Záver roka sa nám akosi vždy spája s bilancovaním, čo všetko nám tento rok dal. A aj keď to bol náročný rok, my sme veľmi radi, že sa nám podarilo pre vás vyrobiť niekoľko noviniek a azda tou najväčšou, ktorá nás zahriala pri srdci a spôsobila radosť z dobre vykonanej práce, bolo ocenenie Great Taste Award 2021 troch našich mliečnych výrobkov.

Už v roku 2020 sme sa s malou dušičkou uchádzali s našimi mliečnymi výrobkami medzi tisíckami produktov na tejto medzinárodnej súťaži potravín Great Taste v Londýne. Konkurencia vo svete je silná, preto sme boli šťastní, že sme ako jediný výrobca mliečnych výrobkov zo Slovenska získali toto prestížne ocenenie – a to vďaka jogurtovému smoothie Moruša a liči, ktoré bolo ocenené jednou hviezdičkou.

A tento rok sa nám počet ocenení rozrástol o ďalšie!

„Gastronomického Oscara“ vo svete gurmánov si z Londýna odniesli tri naše mliečne výrobky – jogurtové smoothie Broskyňa a yuzu, Kefír Arónia a jogurtové smoothie Nugát. Takýmto ocenením sa môžu pýšiť len tie najkvalitnejšie a najchutnejšie potraviny malých remeselných i veľkých výrobcov potravín. V tomto roku sa do tejto najprestížnejšej, ale aj najprísnejšej potravinárskej súťaže prihlásilo viac ako 14 000 potravinových výrobkov zo 108 krajín sveta a len tie najlepšie a najchutnejšie mohli získať vysnívané ocenenie. Nám sa tento úspech z minulého roka podarilo nielen zopakovať, ale ho aj prekonať, a to hneď trojnásobne. Dve hviezdičky udelila 355-členná porota práve jogurtovému smoothie Broskyňa a yuzu. Ako ho zhodnotila? „Čerstvý a korenistý jogurtový nápoj s nádychom broskyne a drobnými kúskami ovocia ponúka úžasnú chuť, ktorá vyrovnáva a veľmi dobre dopĺňa broskyňu. Vychutnali sme si krémovosť, úroveň sladkosti je perfektná. Yuzu a broskyňa sú dobre vyvážené a niet pochýb o tom, že tento produkt má skvelú chuť.“ Do popredia sa po prvýkrát dostal aj kefír, konkrétne Kefír Arónia. Ide o prvého ochuteného člena z rodiny kefírov, ktorý bol ocenený jednou hviezdou. Porota vyzdvihla najmä dobrú rovnováhu medzi mliekom a ovocím a bola prekvapená príjemnou sladkou chuťou. Jednu hviezdu si vyslúžil aj ďalší náš mliečny výrobok, na ktorý sa budete môcť tešiť už čoskoro – jogurtové smoothie Nugát. Podľa poroty ide v tomto hustom lahodnom smoothie o inovatívnu kombináciu chutí, kde je kyslosť jogurtového základu dobre vyvážená so sladkosťou samotného nugátu, pričom chuť lieskových orieškov je príjemná a svieža.

Ak teda pri nákupe potravín narazíte na značku Great Taste, znamená to, že ste narazili na skutočnú kvalitu. A my sme hrdí, že medzi svetové potraviny môžeme radiť aj naše mliečne produkty z Aha farmy.

Galéria


Späť na články
Vysoká kvalita
produktov
Regionálny
pestovateľ
Doprava
priamo domov
Bezpečný nákup
SSL certifikát