NAŠTARTUJTE SVOJ DEŇ ZDRAVO A CHUTNE

NAŠTARTUJTE SVOJ DEŇ ZDRAVO A CHUTNE

Hravé a zdravé. Lahodné a chutné. Mliečne a osviežujúce. Práve také sú originálne jogurtové smoothie od Aha farmy. A ak patríte medzi ľudí, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl, tieto mliečne nápoje si istotne zamilujete. Kombinácia čerstvého ovocia a jogurtu urobila z týchto smoothie výživný mliečny nápoj, ktorý dodá telu potrebné živiny a takisto aj energiu pre štart do nového dňa.

PREČO SÚ TIETO MLIEČNE NÁPOJE TAKÉ JEDINEČNÉ?

Nájsť mliečne výrobky bez rôznych „éčok“, farbív či konzervantov je dnes doslova vzácnosť a zrejme by sme museli podrobne študovať informácie na obale každého takéhoto výrobku, aby sme zistili, či je skutočne prospešný pre naše zdravie. Mliečne produkty z Aha farmy sa môžu pýšiť radom rôznych ocenení, ktoré zaručujú ich prvotriednu kvalitu. Neobsahujú totiž žiadnu pridanú vodu, konzervačné látky či stabilizátory, a dokonca ani žiadne arómy a farbivá. Ide o skutočne špecifické produkty, pretože sa do nich pridávajú revolučné mliekarenské kultúry, ktoré na Slovensku zatiaľ nie sú používané. Práve tie sa zasluhujú o to, že výrobok počas doby trvanlivosti vôbec nekysne a má stále rovnakú chuť. A to po dobu dlhých 30 dní, bez nejakých umelých prísad.

Ochranné mliekarenské biologické kultúry totiž v mlieku spotrebúvajú mangán, čím súčasne zabraňujú následnému kvaseniu. Takto sa výrobok zastabilizuje a nepodlieha skaze. Čomu ale pri príprave týchto nápojov venujeme najväčšiu pozornosť a čo stojí za tajomstvom ich úspechu? Je to celkom jednoduchá matematika - veľké množstvo ovocia a menšie množstvo cukru. Kým iní výrobcovia šetria na podiele ovocia v ovocnej zložke, my nešetríme a ešte vám doprajeme. Vďaka tomu máte vždy záruku, že k vám poputuje kvalitný a čerstvý výrobok plný lahodného ovocia. 

RÔZNORODÁ A NEZAMENITEĽNÁ CHUŤ

Jogurtové smoothie nápoje Aha farma sú zmesou jedinečných ovocných kombinácií a exotických chutí. Už v roku 2019 sa zrodila myšlienka týchto skvelých a hravých smoothie nápojov. Z pestrej ponuky preto určite siahnite po jogurtovom Caffé Latté, ktorý je ideálnym spoločníkom vtedy, ak si chcete počas dňa vychutnať lahodný svieži nápoj, napríklad ráno na terase namiesto tradičnej kávy.

Chuť moruše a liči alebo broskyne a yuzu určite pohladí vaše chuťové zmysly a ak radi skúšate nové veci, potešia vás aj energetické jogurtové smoothie EYO mango a EYO kokos. Tie vás dobijú energiou v situáciách, keď napríklad potrebujete podať v práci plný výkon.

Tohtoročnou letnou novinkou z radov jogurtových ovocných smoothie, ktoré vás zaručene osviežia aj v horúcich letných dňoch, je smoothie jahoda s mätou. Výnimočné spojenie týchto dvoch prísad sa postará o to, že vám aj v horúčavách poskytne dokonalé osvieženie. Skrátka kedykoľvek a kdekoľvek, pre vašu radosť a spokojnosť. Ako napokon všetky naše jogurtové smoothie.Späť na články
Vysoká kvalita
produktov
Regionálny
pestovateľ
Doprava
priamo domov
Bezpečný nákup
SSL certifikát