EYO Energetické jogurtové smoothie MANGO (330 g)

Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 5204
Produkt si práve prezerá 10 ľudí
EYO Energetické jogurtové smoothie MANGO (330 g)
Výrobca: AHA farma Kód tovaru: 5204

Lahodné a husté energetické jogurtové smoothie EYO Mango z AHA farmy. EYO je inovatívna produktová línia našich funkčných potravín – jogurtových smoothie s povzbudzujúcimi účinkami. Naštartujú vás namiesto konzumácie energetických nápojov či kávy. Navyše, oproti nim obsahujú zdraviu prospešné živú jogurtovú kultúru. Neodporúča sa konzumácia osobám mladším ako 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám ako ani chorým osobám. Produkt obsahuje Guaranu a Taurín. Pokračovať

Hmotnosť:
Cena s DPH
1.90 €
Cena bez DPH
1.72 €
Informovať sa v obchode
Overenie dostupnosti dopravy

Guarana (lat. Paullinia cupana) je rastlina z čeľade Sapindaceae. Je to popínavý ker pôvodom a Amazonskej panvy v Amerike. Je známe pre svoje povzbudzujúce účinky kedy dodáva energiu, zvyšuje koncentráciu, vitalitu a výdrž. Je známe, že potlačuje únavu, zlepšuje činnosť srdca a krvný obeh, pôsobí na nervový aj telesný stav, stimuluje mozgové funkcie a podporuje mozgovú činnosť. Je vhodná pri nervových vypätiach, pri depresiách a môže sa použiť pri rekonvalescencii po dlhej chorobe.

Taurín: pôsobí ako výrazný stimulant energie. Zúčastňuje sa na metabolických procesoch v mozgu, podporuje jeho prekrvenie a optimalizuje prenos nervového vzruchu. Pôsobí ako stimulant mozgovej aktivity. Taurín výrazne zlepšuje koordináciu pohybov, sústredenia, psychickú odolnosť a toleranciu voči stresu, u vodičov prispieva k potlačeniu únavy, celkovú stimuláciu mozgových pochodov, oddialenie pocitu vyčerpania a zlepšenie zapamätávania a koncentrácie pri učení (napríklad u študentov).

ZLOŽENIE: plnotučné mlieko (obsah tuku najmenej 3,6 %), ochucujúca zložka 19 % (67 % mangové pyré, trstinový cukor, taurín, guarana), jogurtová kultúra, mliekarenská kultúra. Obsahuje živú kultúru: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium sp. Kofeín 88 mg/330 g, Taurín (1 g/330 g).

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g:

Energia: 381 kJ/91kcal

Tuky: 3,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,8 g

Sacharidy: 12 g z toho cukry 12 g

Bielkoviny: 2,9 G

Soľ: 0,08 g

SKLADOVANIE: pri teplote 2-8 °C (pred použitím odporúčame pretrepať)

DOBA SPOTREBY: 30 dní podľa dátumu uvedeného na obale (po otvorení spotrebovať do 24 hodín)

VÝROBCA: Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch, Levická 886, 952 01 Vráble

KRAJINA PÔVODU: Slovensko

Vo výrobku sa môže tvoriť srvátka, je to znakom prírodného jogurtového smoothie bez umelých konzervačných látok a umelých farbív.


NIE JE ENERGEŤÁK AKO ENERGEŤÁK!

Viac informácií o mliečnom energeťáku nájdete v našom blogu. Čítať viac...


Hodnotenie produktov
Zatiaľ nebola pridané žiadne hodnotenie.
Napíšte tiež svoj názor
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Vysoká kvalita
produktov
Regionálny
pestovateľ
Doprava
priamo domov
Bezpečný nákup
SSL certifikát